Visa tabell
Division 2 Herr Junior Skåne Norra, vår 2024
Lag | M | P |
---|---|---|
1. Eskilsminne IF 2 | 0 | 0 |
2. Hittarps IK 2 | 0 | 0 |
3. Hässleholms IF | 0 | 0 |
4. Högaborgs BK | 0 | 0 |
5. IFK Malmö FK | 0 | 0 |
6. Ilyrien IF | 0 | 0 |
7. Perstorp Bälinge IK | 0 | 0 |
8. Ramlösa Södra IF röd | 0 | 0 |
9. Råå IF | 0 | 0 |
10. Vejby IF | 0 | 0 |
11. Åstorps FF | 0 | 0 |
12. Ängelholms FF 2 | 0 | 0 |
P19 Div.1 2023 - Region 1 2023
Lag | M | P |
---|---|---|
1. FK Karlskrona | 22 | 48 |
2. Landskrona BoIS | 22 | 47 |
3. Lunds BK | 22 | 44 |
4. Torns IF | 22 | 42 |
5. BK Olympic | 22 | 41 |
6. Hittarps IK | 22 | 31 |
7. Onsala BK | 22 | 30 |
8. IF Limhamn Bunkeflo | 22 | 28 |
9. BK Astrio | 22 | 24 |
10. Kristianstad FC | 22 | 20 |
11. Hässleholms IF | 22 | 10 |
12. Tölö IF | 22 | 11 |
Kval till P19 div.1, grupp A, Skåne 2022
Lag | M | P |
---|---|---|
1. BK Olympic | 3 | 7 |
2. Hässleholms IF | 3 | 6 |
3. IF Limhamn Bunkeflo | 3 | 4 |
4. Eslövs BK svart | 3 | 0 |
P19 Div.1 2022 - Region 1 2022
Lag | M | P |
---|---|---|
1. Eskilsminne IF | 20 | 42 |
2. Onsala BK | 20 | 33 |
3. IF Limhamn Bunkeflo | 20 | 33 |
4. BK Olympic | 20 | 33 |
5. Kristianstad FC | 20 | 32 |
6. FK Karlskrona | 20 | 32 |
7. Hässleholms IF | 20 | 31 |
8. Lunds BK | 20 | 25 |
9. BK Astrio | 20 | 23 |
10. Hittarps IK | 20 | 19 |
11. Kullavägens BK | 20 | 15 |
12. Tölö IF | 0 | 0 |
Nyheter från sektionen
Ingen nyhet publicerad från sektionen.
Hässleholms IF U19
Fler nyheter
Kommande aktiviteter
Lör 6/4
11:00-13:00 |
Match mot Hittarps IK 2
Laröds IP C-plan, konstgräs |
Sön 14/4
11:30-13:30 |
Match mot Råå IF
Österås IP B-plan |
Sön 21/4
14:00-16:00 |
Match mot Åstorps FF
Bjärshögs IP Konstgräs |
Fre 26/4
19:15-21:15 |
Match mot Eskilsminne IF 2
Österås IP B-plan |
Lör 4/5
16:00-18:00 |
Match mot Ilyrien IF
Toftavallen A-plan |
Sön 19/5
14:00-16:00 |
Match mot Högaborgs BK
Österås IP B-plan |
Sön 26/5
14:00-16:00 |
Match mot Ängelholms FF 2
Fridhemsparken, Ängelholm Naturgräs |
Sön 2/6
12:30-14:30 |
Match mot IFK Malmö FK
Heleneholms IP konstgräs |
Tis 11/6
19:15-21:15 |
Match mot Ramlösa Södra IF röd
Österås IP B-plan |
Sön 16/6
11:00-13:00 |
Match mot Perstorp Bälinge IK
Uggleplan, Perstorp A-plan |